ZDRUŽENIE URBÁRU POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO ČAVOJ

PODIELY NA PREDAJ

 PLÁNKOVÁ Oľga  –  podiel  452 / 799702    – 3033.13 m2, cena dohodou.

záujemcovia o kúpu sa môžu prihlásiť na telefonné číslo: 0905 102 896, Mail: plankovaolga@gmail.com

 BIRKUŠOVÁ  Jana – podiel 437 / 799702   – 2946,57 m2

záujemcovia o kúpu sa môžu prihlásiť na telefónne číslo: 0948 010 975

   V zmysle zákona NR SR č. 97/2013 Z. z. o pozemkových spoločenstvách a podľa článku VIII. Zmluvy o pozemkovom spoločenstve vlastníkov spoločnej nehnuteľnosti Združenia urbáru pozemkové spoločenstvo Čavoj, môžu členovia spoločenstva prevádzať svoj vlastnícky podiel spoločnej nehnuteľnosti a s ním súvisiace práva a povinnosti len za podmienok ustanovených v tomto zákone a podľa § 140 Občianskeho zákonníka.

Vlastníci podielov spoločnej nehnuteľnosti majú k podielom predkupné právo. Ak žiaden z vlastníkov spoločnej nehnuteľnosti neprejaví do 30 dní od zverejnenia na webovom sídle spoločenstva záujem o kúpu podielov spoločnej nehnuteľnosti, tento môže byť ponúknutý tretím osobám prostredníctvom výboru. 

Podľa ustanovení nariadenia europského parlamentu a rady (EÚ) 2016/676 z 27.04.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ( ďalej len GDPR) a podľa ustanovení zákona 18/2018 z 29.11.2017 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov od 25.05.2018 nebude Združenie urbáru pozemkové spoločenstvo Čavoj zverejňovať osobné údaje bez písomného súhlasu  dotknutých osôb.

Ing. Ján Halaška

predseda ZUPS Čavoj 

6 Komentáre

 1. unIohar

  Doxycycline Online Cheap Admiciellili cialis on line Daulty Cephalexin Parrots

 2. vreyro linomit

  I believe this web site has very fantastic composed content material content.

 3. https://businessf.com

  I do love the way you have framed this particular challenge and it does offer me a lot of fodder for thought. However, because of what precisely I have seen, I basically hope when other remarks pack on that people remain on point and don’t embark on a soap box regarding the news du jour. Anyway, thank you for this excellent piece and whilst I do not concur with this in totality, I value your standpoint.

 4. create a blog

  We stumbled over here different web page and thought I might as well check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to exploring your web page yet again.

 5. I regard something truly special in this website.

 6. faucets

  Hello, Neat post. There’s a problem along with your website in web explorer, could check thisK IE still is the marketplace chief and a good section of other people will omit your wonderful writing because of this problem.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.